Obchodní podmínky

  1. Stav položky odpovídá jejímu stáří, pokud není v popisu výslovně uvedeno jinak.
  2. Cena je konečná, ale pokud se Vám některý z titulů bude zdát předražený, zavolejte nám a bude-li námitka oprávněná, pak Vám cenu samozřejmě snížíme. Při nákupu většího množství položek je možno domluvit množstevní slevu.
  3. Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém byly doručeny, nejpozději však do 14 dní ode dne doručení.
  4. Při zaslání na dobírku účtujeme poštovné ve výši 130,- Kč, balné neúčtujeme. Vzhledem k tomu, že Česká pošta nepřijímá zásilky nad 20 kg, větší objednávky Vám odešleme ve dvou balících. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, můžete ji do 14 dnů vrátit.
  5. Při osobním odběru bude objednávka rezervována v našem obchodu 7 dní, poté ji stornujeme a kniha bude vrácena zpět do nabídky.
  6. V případě, že ztratíte o objednávku zájem, je zapotřebí nás o této skutečnost informovat. V případě, že se tak nestane, bude u dalších objednávek opětovně vyžadována záloha předem. V případě selhání tato záloha propadne.
  7. Jestliže Vám do tří dnů po uskutečnění objednávky nejpřijde potvrzení o jejím přijetí, prosíme, zavolejte nám.
  8. Při objednávce nad 2001 Kč na dobírku poštovné zdarma.
  9. Případné oprávněné reklamace budou vyřizovány dle obchodního zákoníku.
  10. Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu, a neposkytne je žádné třetí osobě (ochrana osobních údajů).